Smartweb s.r.o.

Zostavy jednostranných poštových schránok

Jednostranné poštové schránky

Umiestnujú sa väčšinou do vnútorného priestoru domu. Jednostranné schránky tiež možno zamurovať do steny. K schránkam sa može dať predný rám ktorý prekry je stavebný otvor. Pošta sa vkladá cez vhod chránený príklopkou. Vyberá sa z rovnakej strany po odomknutí dvierok.

Schránky sa spájajú jedna k druhej skrutkami a maticami,čím sa zabezpečí pevnosť a kompaktnosť celej zostavy. Táto je obyčajne upevnená k podpornej kovovej konštrukcii, ktorá je riešená v rámci ergonomickýchpravidiel.

Jednostranné schránky sa vyrábajú v rovnom, alebo šikmom prevedení jednoplášťové, alebo dvojplášťové.

Jednopláštové možu byť somostatné, ktoré sa montujú do blokov alebo už zmontované do blokov.

Dvojplášťové sú vyrábané na mieru. Schránky ktoréponúkame ( P- jednostranná ležatá ) je vyrábaná z 1,2 mm pozinkovaného plechu.

Vonkajšie opláštenie má tiež z 1,2 mm plechu. Dôležité je, aby rám dverí bol profilovaný. Zamedzuje sa tým deformáciám pri montáži schránok, ale aj počas používania.


Zostavy jednostranných schránok sú vyrábané z 

1. modelov seriovo vyrábaných ktoré sa zoskrutkujú do ľubovolných zostáv
(F jednostranná Zen ,D jednostranná Polis ,D jednostranná Politan, V jednostranná )

2. modelov na vyrábaných mieru ( SZ , GR )  termín dodania cca 2-3 týždnePri montáži jednoplášťových jednostranných schránok je potrebné použiť podstavec, pretože konštrukcia je väčšinou z 1 mm plechu a schránky sú hlboké až 390 mm čím vzniká veľká paka ,čo by po čase mohlo viesť k poškodeniu .

Objem jednostrannej schránky je dostatočne veľký na to, aby Vám umožnil uskladnenie zásielok aj niekoľko dní bez ich poškodenia, alebo bez toho, aby vytŕčali zo schránky aupozorňovali na to, že nie ste doma. ·

Ich veľkosť umožňuje bezproblémové vloženie zásielky vo formáte A4, bez jeho skladania,pričom otvor môže byť prispôsobený ich vkladaniu ich kratšou alebo dlhšou stranou.

Schránky prijímu poštu vo formáte A4 (časopisy, veľké obálky,knihy do hrúbky 2 cm) bez pokrčenia a znehodnotenia.
Výška jednej obojstrannej schránky sa pohybuje od 10 do 12 cm ,čo jedostatočný parameter aj pre väčšie množstvo pošty.DOPORUČUJEME VÁM TOP produkt Pobojstranná GR , Pjednostranná GR

Na všetky poštové schránky typu Pobojstranná GR , Pjednostranná GR dávame záruku 5 ROKOV.

K týmto schránkam Vám ponúkame sevisný klúč. Servisným klúčom otvoríte všetky schránky vo vchode, alebo vobjekte. Vyhnete sa tým starostiam keď niekto stratí obidva klúče.

Nemusíte schránky násilne otvárať, alebo odvrtať zámok. Ak budete mať takýto problém taksa obráte na nás, radi Vám poradíme.

Výhody : Pobojstranná GR , Pjednostranná GR

rozmer A4 (časopisy, veľké obálky, knihy do hrúbky 2 cm),
masívne prevedenie zabezpečí dlhšiu odolnosť voči vandalizmu vnútorná schránka 1,2 mm vonkajší plášť 1,2 mm , dlhá životnosť = dlhá záruka - 5 ROKOV
pre bytové domy s viacerými bytovými jednotkami,
prevedenie: práškovo lakovaná pozinkovaná oceľ alebo nerez vyrábané v súlade s STN 73 4301 a v súlade s poštovým zákonom SR.