Smartweb s.r.o.

Zostavy stojatých poštových schránok

Ležaté obojstranné poštové schránky
Umožňujú vkladanie pošty z vonku bez nutnosti vstupudoručovateľa do objektu (vchodu). Vonkajšia strana schránky je vybavená vhodoms príklopkou chráňiacou poštu pred vplyvom počasia a zásahom nepovolanej osoby.Taktiež je tu okienko pre umiestnenie menovky identifikujúcej adresáta. Poštasa vyberá z vnútra po odomknutí vnútorných dvierok. Tieto majú takisto menovku a sú vybavené bezpečnostným zámkom (2 kľúče).

Umiestňujú sa do priečelia budov - do pevných hliníkových, plastových, kovových, drevených rámov namiesto sklenenej výplne

Druhá možnosť je zamurovanie do steny. Možu sa použiť schránky s pevným rozmerom, alebo s možnosťou predĺženia -nastaviteľné. K schránkam sa može dať predný a zadný rám ktorý prekryje stavebný otvor.

Obojstranné schránky sa vyrábajú v rovnom, alebo šikmom prevedení , jednoplášťové, alebo dvojplášťové.


Jednopláštové možu byť somostatné, ktoré sa montujú doblokov alebo už zmontované do blokov.

Dvojplášťové sú vyrábané na mieru. Schránky ktoré ponúkame ( P- obostranná ležatá ) je vyrábaná z 1,2 mm pozinkovaného plechu.Vonkajšie opláštenie má tiež z 1,2 mm plechu.


Zostavy obojstranných pre zamurovanie sú z  modelov seriovo vyrábaných ktoré sa zoskrutkujú do ľubovolných zostáv


Zostavy obojstranných do dverí sa dodávajú na oceľovom paneli ktorý sa vyrába na mieru

Dôležité je, aby rám dverí bol profilovaný. Zamedzuje sa tým deformáciám pri montáži schránok, ale aj počas používania.
Objem obojstrannej schránky je dostatočne veľký na to, aby Vám umožnil uskladnenie zásielok aj niekoľko dní bez ich poškodenia, alebo bez toho, aby vytŕčali zo schránky a upozorňovali na to,že nie ste doma.

Ich veľkosť umožňuje bezproblémové vloženie zásielky vo formáte A4,bez jeho skladania, pričom otvor môže byť prispôsobený ich vkladaniu ichkratšou alebo dlhšou stranou.

Schránky prijímu poštu vo formáte A4 (časopisy, veľké obálky,knihy do hrúbky 2 cm) bez pokrčenia a znehodnotenia. Výška jednej obojstrannej schránky sa pohybuje od 10 do 12 cm ,čo je dostatočný parameter aj pre väčšie množstvo pošty.